Vara talants 2016 PDF Drukāt E-pasts
vara talants 1  vara talants 2 

Šī gada 1.aprīlī Bērzgales KN notika Rēzeknes novada skolu dziesmu, deju un prasmju šovs “Vara Talants”. Talantu šovā tēma bija – aizraujošu talantu demonstrēšana un jāteic, ka dalībnieku bija ļoti daudz. Arī mēs, L.Rancānes Makašānu amatu vidusskolas deju grupa piedalījāmies pasākumā un publika ar lielām ovācijām novērtēja skolēnu sniegumu. Skolēni dejoja mūsdienu dejas ar breika elementiem, kas piesaistīja ļoti lielu skatītāju interesi. Šis pasākums deva iespēju skolēniem parādīt savu talantu un savas dotības, atraisīt radošās spējas, dalīties ar tām, kas savukārt veicināja spēju attīstīties un veicināja skolēnu izaugsmi. Lai radošs pavasaris!

Skolotājs Edgars Jukna

 

 

 
Deju vakars PDF Drukāt E-pasts
deju vakars1 deju vakars2  deju vakars 3 
deju vakars 4 deju vakars 5 deju vakars 6
deju vakars 7 deju vakars 8 deju vakars 9

29. aprīlī skolā notika „Deju vakars”, kura laikā visi skatītāji un dalībnieki guva daudz pozitīvu emociju.

Tā bija neparasta nedēļa – visi rosīgi darbojās kabinetos, izstrādājot projektus, bet sporta zālē, internātā un pat darbnīcā, brīvajos brīžos skaļi rībēja mūzika. Visur mūzikai līdzi dejoja bērni. Ar savu deju iepriecināja aktīvā un atraktīvā Renāte, Poļina sniedza neparastu priekšnesumu ar māksas vingrošanas elementiem. Nevienu skolas pasākumu nevar iedomāties bez 6. klases aktīvajām supermeitenēm. Mēģinājumi meitenēm notika stingrā slepenībā, lai pēc tam pārējos varētu pārsteigt. Aigars un Iļja savas dejas horeogrāfiju veidoja pēdējā dienā. Savukārt Anna nopietni un mērķtiecīgi gatavojās. Vakara noslēgumā visi lustīgi dejoja līnijdejas. Diskotēkas laikā pie mums viesojās breika dejotāji no Rēzeknes.

I.Krievāne

 

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 12 jūnijs 2015 10:14
 
Patriotu mēnesis mūsu skolā PDF Drukāt E-pasts

Kad aiz loga pūš skarbi un nemīlīgi novembra vēji, mūsu sirdis silda domas par Latviju. Pie skolēnu apģērba uzzied sarkanbaltsarkani karodziņi, bērnu zīmējumos, radošajos darbos ievijas patriotisma stīgas.

11. novembrī skolā notika tradicionālās sporta sacensības , kurās zēni un jaunieši cīnījās par „Lāčplēsīša”, „Mazā Lāčplēša” un „Lielā Lāčplēša” tituliem. Tos ieguva Artis Poļaks (4.klase), Ainārs Kalniņš (8.klase) un Aigars Kalniņš (11.klase). Arī meitenes iesaistījās sportiskajās aktivitātēs. „Laimdotas” titulus ieguva Linda Svalbe (4.klase) ,Renāte Litinska (6.klase), Anna Jakovļeva (8.klase), Kristīne Bogdanova (11.klase). 11.novembra pēcpusdienā mūsu skolas Vanadzēni piedalījās Lāpu gājienā un atceres pasākumā Miera ielas kapos Rēzeknē.

14. novembrī skolas zālē pulcējās visa skolas saime, lai piedalītos erudīcijas konkursā „Es mīlu Tevi, Latvija!” Skolēniem vajadzēja demonstrēt savas zināšanas Latvijas vēsturē , pazīt Latvijas personības, atpazīt nozīmīgākās dziesmas, orientēties Latvijas kartē u.c. Uzvarēja komanda, kuras sastāvā bija Santa Zalužinska ( 6.klase), Jānis Babāns (6.klase), Jūlija Šteimanova (6.klase) un Aivars Kalniņš (12.klase).

14. novembrī pie mums bija atbraucis arī Daugavas Vanagu Rēzeknes nodaļas vadītājs Gunārs Spodris, kurš svinīgi uzņēma Vanadzēnu rindās 6. un 7.klases skolēnus.

No 10. līdz 19.novembrim skolā varēja aplūkot fotokonkursa „Mana mazā Latvija” dalībnieku darbus.

19.novembrī sākumskolēni savas zināšanas rādīja konkursā „Mana Latvija”. Zinošākie bija Artis Poļaks (4.klase), Linda Svalbe(4.klase), Viktorija Bļinova (1.klase) un Iļja Finogejevs         ( 1.klase).

Patriotisma mēnesis izskanējis, bet arī ikdienā glabāsim sirdī mīlestību pret savu dzimto novadu un valsti.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 decembris 2014 14:44
 
Dzejas pēcpusdiena sākumsskolā PDF Drukāt E-pasts

Man patīk rakstīt – tāpat kā patīk peldēties ezerā, sēdēt pie ugunskura, klīst pa svešām, skaistām pilsētām, domāt, iztēloties, sapņot.

/M.Cielēna/  

         Pavasara plaukumā dzejniece, rakstniece un tulkotāja Māra Cielēna svinēs apaļu jubileju. 5.februārī mūsu skolas 1. – 4. klašu skolēni ielūkojās dzejnieces radīto tēlu pasaulē. Bērni skandēja dažādus Māras Cielēnas dzejoļus. Visbrašāk šoreiz skanēja dzeja Jaroslava Skritņika (1.klase), Danielas Šteimanovas (4.klase), Oskara Zalužinska (1.klase) un Altas Poļakas (4.klase) izpildījumā. Liels paldies visiem bērniem par ieguldīto darbu!

Pēdējās izmaiņas: Svētdiena, 09 februāris 2014 15:34
 
Projektu aktualitātes PDF Drukāt E-pasts

Šajā sadaļā vēl nav rakstu, bet mēs strādājam lai tie būtu.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 2

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.