4. un 5. klaes ekskursija PDF Drukāt E-pasts

4. un 5. kl. ekskrsija
Rudens ir laiks, kad sārtojas kokiem lapas, tiek novākta raža, kad gājputni dodas projām… Tas ir arī laiks, kad skolēni dodas rudens ekskursijās.

19.oktobrī 4. un 5.klašu skolēni kopā ar savām audzinātājām Līgu Salmani un Ingūnu Šulbergu devās ekskursijā. No rīta jautrā bariņā ar skolas pavārīšu sarūpētajām pusdienām ceļasomā, devāmies uz Aglonu. Aglonā apmeklējām kara muzeju, kur apskatījām iespaidīgo ekspozīciju un uzklausījām aizraujošo stāstījumu par 2.pasaules karu. Visiem par lielu prieku šajā muzejā varēja ne tikai klausīties un skatīties, bet arī uzmērīt ķiveres un cepures, paturēt rokās īstus kaujas ieročus, pasēdēt uz veca , kara laikā izmantota, motocikla ar blakusvāģi. Visi bija sajūsmā, gan zēni, gan meitenes!

Tālāk mūsu ceļš veda uz Preiļiem, uz leļļu karaļvalsti. Leļļu muzejā apskatījām brīnišķīgās lelles, noskatījāmies videofilmu par leļļu tapšanu. Un, protams, pats satraucošākais bija karalisko tērpu uzlaikošana. Tā nu mūsu skolēni pārtapa prinčos, princesēs un karaļos. Ļoti skaisti, karaliski un cēli! Visi izmantoja arī iespēju nofotografēties krāšņajās dekorācijās.

Ekskursijas noslēgumā visi „piknikojām” Preiļu pilsētas parkā. Paēduši un kārtīgi izstaigājušies pa parku, noguruši, bet gandarīti, devāmies mājās.

Laiks bija labs, kompānija arī, tāpēc secinājums viens : „Ekskursija izdevusies!!!”

Vairāk foto šeit: 4. un 5. klaes ekskursija.

 

 

 
Sākumskolas ekskursija PDF Drukāt E-pasts

sakumskolas ekskursijas raksts

Mācību gadam beidzoties, esam pelnījuši atpūtu, tāpēc 28. maijā mēs, sākumskolēni, devāmies aplūkot Lūznavas muižu un parku, kura mūs pārsteidza ar savu greznumu un smalko skaistumu. Mūs priecēja tas, ka varējām aplūkot savas skolas direktores Gundegas Rancānes un skolotāja Antona Rancāna darbu izstādi.

Ar oriģināliem un izdomas bagātiem darbiem mūs pārsteidza keramikas un foto izstādes.

Tālāk mēs ceļojām pa Rāznas nacionālo parku – iztrakojāmies Veczosnas muižas parkā, uzkāpām Mākoņkalnā, un dienu noslēdzām ar pikniku skaistā Rāznas ezera krastā.

Vairāk foto var aplūkot sadaļā - Foto galerija >> Sākumskolas ekskursija .

 
Pirmskolas ekskursija PDF Drukāt E-pasts

Prmsskolas ekskursija raksts

Bruņojušies ar smaidīgu garastāvokli 26. maijā arī pirmsskolas grupiņa devās ceļojumā uz tuvāko pilsētu – Rēzekni.

Ekskursijas laikā mēs ciemojāmies Latgales Kultūrvēstures muzejā, kur apskatījām vairākas izstādes.

Tālāk mūsu ceļš veda uz terāriju, kur bērni iepazina, priecājās un brīnījās par agrāk neredzētiem dzīvniekiem, kukaiņiem un rāpuļiem.

Pēc pastaigas skaistajā pilsētā, noguruši un izsalkuši, devāmies nobaudīt tuvākās picērijas izslavētās un gardās picas.

Vairāk foto var aplūkot sadaļā - Foto galerija >> Pirmsskolas diena .

 

Tā bija lieliska atpūta mācību gada noslēgumā.

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 Nākamā > Beigas >>

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.