Lietošanas noteikumi PDF Drukāt E-pasts

 

Tīmekļa vietnes makasani.lv lietošanas noteikumi

 • Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola uztur, koordinē un organizē darbību tīmekļa vietnē www.makasani.lv un visās citās tīmekļa vietnēs, kas ir Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas īpašumā un/vai kuru domēna vārdu lietošanas tiesības ir reģistrētas uz Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas vārda; turpmāk šo noteikumu tekstā visas šīs vietnes tiks apzīmētas ar makasani.lv.
 • makasani.lv sniegtie informatīvie pamatpakalpojumi ir bezmaksas.
 • makasani.lv lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto sniegtos pakalpojumus, apmeklē un/vai publisko (iesūta vai ievieto) saturu.

Autortiesības

 • makasani.lv publiskotais, ievietotais saturs (materiāli) ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Autortiesību likumu. Jebkura publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez  rakstiskas atļaujas.

 

Materiālu publiskošana

 • makasani.lv atbild par to, ka viņa publiskotais (t.i. iesūtītais un/vai ievietotais) saturs makasani.lv (tajā skaitā un ne tikai sensitīvie materiāli, fotogrāfijas, elektroniskā pasta sūtījumi, komentāri, video, mūzika vai kāds cits fiziskas personas radošas intelektuālās darbības produkts), turpmāk tekstā saukts – materiāli, ir likumīgi iegūts un makasani.lv ir tiesības šos materiālus lietot un izmantot šādā veidā.
 • makasani.lv atbild par sekām, kuras rodas šādu materiālu publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas makasani.lv rezultātā.
 • makasani.lv ir aizliegts publiskot, ievietot vai nosūtīt citiem lietotājiem normatīvajos aktos noteikto nepublicējamo informāciju, tajā skaitā un ne tikai:
 1. materiālus (tajā skaitā arī video un audio materiālus), kuru publiskošanas vai nosūtīšanas rezultātā tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības;
 2. materiālus, kuri aizskar personas godu un cieņu, ir pretēja labiem tikumiem;
 3. materiālus, kuri aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.
 • makasani.lv , konstatējot šādas informācijas izvietošanu, ir tiesības šos materiālus nekavējoties izdzēst.
 • makasani.lv saglabā autortiesības un jebkuras citas tiesības, kuras attiecībā uz materiāliem (kurus iesniedz, izvieto vai publisko pakalpojumu izmantošanas gaitā) materiālu sniedzējam pieder. Publiskojot, iesniedzot, izvietojot materiālus makasani.lv tīmekļa vietnē, un akceptējot šos makasani.lv lietošanas noteikumus materiālu sniedzējs vienlaicīgi izsniedz neatsaucamu, vienkāršu, beztermiņa licenci, kas ir spēkā visā pasaulē un par kuru nav jāveic autoratlīdzības maksājumi. Licence ļauj atveidot, publiskot, adaptēt, pārveidot, pārtulkot, publicēt, publiski izpildīt, publiski attēlot un izplatīt, padarīt pieejamus jebkurus materiālus, kurus materiālu sniedzējs iesniedzis .
 • Materiālu sniedzējs piekrīt, ka makasani.lv, veicot nepieciešamos tehniskos pasākumus, lai savus lietotājus nodrošinātu ar pakalpojumiem, ir tiesīga pārsūtīt un izplatīt materiālus pa dažādiem publiskiem tīkliem un dažādās informācijas vidēs, veikt materiālu saturā tādas izmaiņas, kādas ir nepieciešamas, lai šos materiālus saskaņotu un pielāgotu tīklu, iekārtu, pakalpojumu un mediju darbību tehniskajām prasībām. Materiālu sniedzējs piekrīt, ka šī licence dod šādas tiesības.
 • Materiālu sniedzējs apliecina un garantē, ka materiālu sniedzējam ir visas nepieciešamās tiesības un pilnvaras, lai izsniegtu augstāk minēto licenci.
 • makasani.lv nav atbildīga par materiālu sniedzēja publiskotajiem materiāliem un/vai savstarpēji nosūtītajiem materiāliem un šajā sakarā radītajam sekām.
 • makasani.lv nav atbildīga par tehniska rakstura problēmām , materiālu sniedzēja materiālu izmaiņām citas personas nelikumīgas piekļūšanas rezultātā. neatbild par jebkāda veida zaudējumiem, kas nodarīti lietotājiem saistībā ar materiālu sniedzēja publiskotajiem materiāliem tīmekļa vietnē.
 • Materiālu sniedzējam ir pienākums veikt visas nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu tiesisko interešu aizsardzību pret visām iespējamajām trešo personu prasībām vai pretenzijām, kas var tikt celtas pret makasani.lv saistībā ar tīmekļa vietnes materiālu sniedzēju.
 • makasani.lv ir tiesīga bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai liegt materiālu sniedzējam pieeju tīmekļa vietnei, dzēst jebkuru informāciju.

 

Citi noteikumi

 • makasani.lv vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši katram pakalpojuma lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir materiālu sniedzējs tīmekļa vietnē vai nē.
 •  makasani.lv ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas .
 • Ja materiālu sniedzējs neievēro šos noteikumus, atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās civiltiesiskās, administratīvās vai kriminālās atbildības. Ja lietotājs vēlas izmantot esošos materiālus, tas sazinās ar makasani.lv pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 30 augusts 2013 19:50
 

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.