Projekti
Projekts PuMPuRS 2019. /2020. m.g. 1. semestris PDF Drukāt E-pasts

2019.-2020. m.g. 1. semestrī projekta PuMPuRS konsultatīvais atbalsts tika sniegts 8 skolēniem. Katram projektā iesaistītajam skolēnam pedagogs semestra sākumā izveidoja induvidālo atbalsta plānu, kurā tika izvērtēti mācību pārtraukšanas riski un paredzētas konsultācijas mācību risku mazināšanai.
Projeka atbalstītajos pasākumos tika iesastīti 5 skolotāji, kas palīdzēja skolēniem papildus apgūt latviešu, angļu valodas, matemātiku, dabaszinības kā arī veidot pozitīvu motivāciju, saskarsmes un komunikācijas prasmes, izprast sevi un meklēt veiksmīgus risinājumus nākotnē.
Projektā iesaistītie skolēni un pedagogi ir ieintresēti projekta tālākajā dalībā. 

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 10 februāris 2020 20:38
 
Projekts "PuMPuRS"


Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola ir iesaistījusies
Eiropas Sociālā Fonda projektā „ PuMPuRS”.

pumpurs logo

Šogad, 2019/2020 mācību gadā, Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā Fonda projektā „ PuMPuRS”  „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001.
Projekts veicina ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp pašvaldību, skolu, pedagogiem un vecākiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu. 
Pasākumi vērsti uz agrīnu problēmas diagnostiku un risinājumu, lai novērstu samilzušu situāciju risināšanu, kas prasītu daudz vairāk resursu un varētu būt mazāk efektīva.
Pasākuma mērķgrupa ir 5 līdz 12 klases skolēni. Katram skolēnam tiek sastādīts individuāls apmācības plāns. Projektā iesaistījušies 8 skolēni, kas saņems speciālā pedagoga atbalstu, kā arī uzlabos mācību sasniegumus latviešu, krievu, angļu valodās, matemātikā, dabaszinībās. Atbalsts skolēniem palīdzēs uzlabot mācību motivāciju un veidot pozitīvu attieksmi pret skolu un klasebiedriem.

 Informācija par piedalīsānos projektā atrodas uz ziņojumu dēļa skolā:

pumpurs uz zinojumudela

 

 

 


2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.