Projekts "PuMPuRS"


Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola ir iesaistījusies
Eiropas Sociālā Fonda projektā „ PuMPuRS”.

pumpurs logo

Šogad, 2019/2020 mācību gadā, Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola ir iesaistījusies Eiropas Sociālā Fonda projektā „ PuMPuRS”  „Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”, ESF projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001.
Projekts veicina ilgtspējīgas sadarbības sistēmas veidošanu starp pašvaldību, skolu, pedagogiem un vecākiem, lai laikus identificētu bērnus un jauniešus ar risku pārtraukt mācības un sniegtu viņiem personalizētu atbalstu. 
Pasākumi vērsti uz agrīnu problēmas diagnostiku un risinājumu, lai novērstu samilzušu situāciju risināšanu, kas prasītu daudz vairāk resursu un varētu būt mazāk efektīva.
Pasākuma mērķgrupa ir 5 līdz 12 klases skolēni. Katram skolēnam tiek sastādīts individuāls apmācības plāns. Projektā iesaistījušies 8 skolēni, kas saņems speciālā pedagoga atbalstu, kā arī uzlabos mācību sasniegumus latviešu, krievu, angļu valodās, matemātikā, dabaszinībās. Atbalsts skolēniem palīdzēs uzlabot mācību motivāciju un veidot pozitīvu attieksmi pret skolu un klasebiedriem.

 Informācija par piedalīsānos projektā atrodas uz ziņojumu dēļa skolā:

pumpurs uz zinojumudela

 

 

 

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.