Mūsu skolēnu panākumi Dambretē. PDF Drukāt E-pasts

dambrete 1 dambrete 3

dambrete 2 dambrete 4

8.novembrī L.Rancānes Makašānu amatu vidusskolas skolēni kuplā skaitā devās uz Tiskādiem, lai sacenstos „prāta sportā” jeb 64 - lauciņu dambretē. Mūsu jauniešiem šī spēle nav sveša, jo tā tiek spēlēta gan starpbrīžos, gan mājās. Jāpiebilst, ka arī skolā tiek rīkoti dambretes turnīri.

Skolu pārstāvēja 4 vecuma grupās. Rezultāti bija iepriecinoši: 1.vieta U-13 komandai un 2.vieta U-19 komandai kā arī Agnijai Pujatei 1.vieta individuāli savā vecuma grupā.

Tā kā šīs bija Rēzeknes novada skolu sacensības - 1.vietas ieguvēji ieguva tiesības piedalīties Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs dambretē, kuras norisināsies Tiskādos 14.novembrī. Mūsu skolu Latgales reģiona sporta spēlēs dambretē pārstāvēs: Linda Svalbe, Jekaterina Vandiša, Artis Poļaks un Iļja Razvodins.

Novēlēsim mūsu skolēniem veiksmi un možu prātu!

Sporta skolotājs Edgars Jukna

 
Sudraba meitenes PDF Drukāt E-pasts

2014.gada 20.maijā Rēzeknē pie Kovšu ezera notika Rēzeknes pilsētas jaunatnes 2014.gada atklātais turnīrs pludmales volejbolā. Piedalījās 8 meiteņu un 23 zēnu komandas no Rēzeknes pilsētas un novada, Bukmuižas, Dagdas un Ezerniekiem. Spēles notika pēc divmīnusu sistēmas pa diviem setiem, sākumā līdz 21 punktam, bet vēlāk līdz 15 punktiem. Mūsu skolu pārstāvēja 12.klases skolnieces A.Plešnere un E.Šķēle. Pirmo posmu meitenes nocīnījās pārliecinoši, uzvarot 4 no 5 spēlēm. Pusfinālā Makašānu komanda ar rezultātu 15-17, 15-9 uzvarēja komandu „Everest”.

Finālā Aiga un Elīze, parādot atzīstamu cīņas sparu, tomēr zaudēja RVĢ komandai ar rezultātu 15-10,15-7. Apsveicam meitenes ar izcīnīto OTRO vietu!

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 02 jūnijs 2014 11:26
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 Nākamā > Beigas >>

1 lapa no 2

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.