Patriotu mēnesis mūsu skolā PDF Drukāt E-pasts

Kad aiz loga pūš skarbi un nemīlīgi novembra vēji, mūsu sirdis silda domas par Latviju. Pie skolēnu apģērba uzzied sarkanbaltsarkani karodziņi, bērnu zīmējumos, radošajos darbos ievijas patriotisma stīgas.

11. novembrī skolā notika tradicionālās sporta sacensības , kurās zēni un jaunieši cīnījās par „Lāčplēsīša”, „Mazā Lāčplēša” un „Lielā Lāčplēša” tituliem. Tos ieguva Artis Poļaks (4.klase), Ainārs Kalniņš (8.klase) un Aigars Kalniņš (11.klase). Arī meitenes iesaistījās sportiskajās aktivitātēs. „Laimdotas” titulus ieguva Linda Svalbe (4.klase) ,Renāte Litinska (6.klase), Anna Jakovļeva (8.klase), Kristīne Bogdanova (11.klase). 11.novembra pēcpusdienā mūsu skolas Vanadzēni piedalījās Lāpu gājienā un atceres pasākumā Miera ielas kapos Rēzeknē.

14. novembrī skolas zālē pulcējās visa skolas saime, lai piedalītos erudīcijas konkursā „Es mīlu Tevi, Latvija!” Skolēniem vajadzēja demonstrēt savas zināšanas Latvijas vēsturē , pazīt Latvijas personības, atpazīt nozīmīgākās dziesmas, orientēties Latvijas kartē u.c. Uzvarēja komanda, kuras sastāvā bija Santa Zalužinska ( 6.klase), Jānis Babāns (6.klase), Jūlija Šteimanova (6.klase) un Aivars Kalniņš (12.klase).

14. novembrī pie mums bija atbraucis arī Daugavas Vanagu Rēzeknes nodaļas vadītājs Gunārs Spodris, kurš svinīgi uzņēma Vanadzēnu rindās 6. un 7.klases skolēnus.

No 10. līdz 19.novembrim skolā varēja aplūkot fotokonkursa „Mana mazā Latvija” dalībnieku darbus.

19.novembrī sākumskolēni savas zināšanas rādīja konkursā „Mana Latvija”. Zinošākie bija Artis Poļaks (4.klase), Linda Svalbe(4.klase), Viktorija Bļinova (1.klase) un Iļja Finogejevs         ( 1.klase).

Patriotisma mēnesis izskanējis, bet arī ikdienā glabāsim sirdī mīlestību pret savu dzimto novadu un valsti.

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 29 decembris 2014 14:44
 

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.