Sporta komiteja PDF Drukāt E-pasts

Skolā aktīvi darbojas sporta komiteja, sporta komitejas mērķis ir iesaistīt dažādās sporta aktivitātēs visu vecumu un visus skolēnus. Par saviem uzdevumiem sporta komiteja izvirzījusi sekojošus:

Radīt interesi un iesaistīt skolēnus sporta aktivitātēs;

Veicināt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, uzlabot un nostiprināt skolēnu veselību;

Saturīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku.

Veidojot sporta aktivitāšu scenārijus un nolikumus, vērā tiek ņemtas skolēnu intereses un ierosinājumi. Komitejas sapulcēs tiek precizēti skolas sacensību noteikumi, sagatavoti tiesneši.

Šajā mācību gadā sporta komitejas vadībā sarīkots dambretes turnīrs 3. – 9. Klasēm, volejbola un strītbola sacensības 8. – 12. Klasēm, tradicionālās Lāčplēša dienas sporta aktivitātes 1. – 12. Klašu zēniem un jauniešiem, kur tika noskaidrots „Lāčplēša 2011”, „Mazā Lāčplēša 2011” un „Lielā Lāčplēša 2011” tituls.

Dažādās sporta sacensības palīdz sagatavoties novada skolēnu spartakiādes sacensībām.

2. semestrī vairāk sporta aktivitātes tiek paredzētas mazākajiem skolas bērniem. Februārī sākumskolas skolēniem sacensības „Ziemas prieki”, martā – „Drošie un veiklie”, maijā – „Mazie vieglatlēti”.

Pamatskolas un vidusskolas skolēniem plānots turnīrs novusā, galda tenisā, Olimpiskā diena ar orientēšanās un tūrisma tehnikas elementiem, viktorīna par Olimpiskajām spēlēm.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 janvāris 2018 09:34
 

2011 - 2022 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.