Amatniecība PDF Drukāt E-pasts

 

Mēs jau skolā īstenojam jauno profesionālās ievirzes izglītības programmu pamatskolā. Tagad skolēniem ir iespēja padziļināti apgūt amatniecības un mākslas pamatus daudzveidīgās interesantās nodarbībās. 1.-4.klases skolēni ir ieguvuši vairākus jaunus mācību priekšmetus – daiļamatniecību, zīmēšanu, kompozīciju, bet pamatskolnieki apgūst zināšanas un prasmes kokamatniecībā, kokgriešanā, galdniecībā, tekstildarbos un dizainā.

Skolas pedagogi jaunās programmas īstenošanai gatavojās visu iepriekšējo gadu, domājot par to, kā vislabākajā veidā sniegt bērniem un jauniešiem zināšanas un prasmes, kas palīdzēs viņiem izaugt par radošiem, čakliem un pozitīvi motivētiem jauniešiem.

Ir liels gandarījums, ka skolēni jauno iespēju izmanto ar lielu interesi un aizrautību. Mēs, savukārt, centīsimies padarīt mācību procesu saistošu un daudzveidīgu, lai šī interese būtu noturīga un nestu gaidītos rezultātus.

 

Šā gada pavasarī 6.klases skolēns Ainārs Vasiļjevs un 10.klases skolēns Edžus Vaivars ir sagatavojuši savus darbus 8.atklātajai mājturības un tehnoloģiju olimpiādei – „UGUNS”.

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aināra kastīte ir izgatavota no finiera, krāsota un apgleznota tradicionālā tehnikā ar eļļjas krāsām, savukārt Edžus kastīte gatavota no ozola, oša, lapegles un priedes kokiem, izmantojot dzeguļu savienojumus, kā arī rotāta ar reljefu un grafisku ornamentu.

Darbus vadīja skolotāji A.Rancāns un J.Babris. Darbi ir pabeigti un nosūtīti uz Rīgu ekspertu vērtēšanai.

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 28 jūnijs 2013 09:37
 

2011 - 2013 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.