Noslēdzies projekts "Inline hokeja aprīkojuma iegāde Vērēmu pagastā"

Inventars3

2017.gada rudenī radās iecere paplašināt sporta aktivitāšu klāstu gan novada skolēniem un jauniešiem, gan ikvienam iedzīvotājam, iegādājoties brīvā laika skrituļslidas, inline hokeja skrituļslidas, kā arī inline hokeja spēlētāju un vārtsarga aprīkojumu.
Inline aprīkojuma iegāde sekmē Inline hokeja līgas izveidi Rēzeknes novadā, kas jau pirmajā sezonā ļāva sarīkot vairākus strapnovadu un starptautiskus turnīrus ar viespēlētāju komandu piedalīšanos no Rīgas, Olaines un Viļņas. Inline hokeja un skrituļošanas aktivitātes ātri ieguva lielu atsaucību gan bērnu, gan pieaugušo vidū, veicinot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, saliedējot sabiedrību un attīstot daudzveidīgu sportisku cilvēku sadarbību.
Skrituļslidas var izmantot gan pa skolas apkārtnē esošajiem celiņiem, gan jaunuzbūvētajā laukumā. Bērnu un jauniešu interese par šādu brīvā laika pavadīšanu ir ļoti liela, tas dod arī iespēju rīkot dažādus sadraudzības pasākumus ar citu skolu, citu pagastu un novadu jauniešiem.
Par iespēju īstenot šo ideju pateicamies „Rēzeknes rajona kopienu partnerībai”, kas deva iespeju saņemt Eiropas Savienības Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas lauku attīstības programmas 2014. — 2020. finansējumu – 6053,40 EUR un Vērēmu pagasta pārvaldei par līdzfinansējumu 672,60 EUR.
Inventāru piegādāja SIA Sportlukss.
Vairāk informācijas par Eiropas Savienības fondu Lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē.

Informāciju sagatavoja Gundega Rancāne.

 

2011 - 2013 © Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskola.

Visas tiesības ir aizsargātas.